Partneri

kvetinarstvo

V kvetinárstve KVETY PRE RADOSŤ nájdete všetko potrebné pre zrealizovanie Vašej vysnívanej svadby!

Žiadna svadba sa nezaobíde bez kytice pre nevestu a pierka pre ženícha. Avšak dôležité sú aj ďalšie veci ako výzdoba sály, kostola, svadobného auta, kytice pre družičky, svadobné poháre atď. Toto všetko a ešte oveľa viac Vám môžeme zabezpečiť u nás! Osobitý prístup, rešpektovanie Vašich predstáv a vzájomná konzultácia sú najdôležitejšie aspekty pri výbere svadobnej kytice a výzdoby.

www.kvetypreradost.sk

 

laurentis

Kosmetický salón Laurentis

Kozmetický salón s prvotriednymi službami, inovatívnym osobným prístupom a zákazníckym servisom je pre mňa pracovnou náplňou a koníčkom zároveň. Milujem, keď sa klientka uloží v našom kresle a zaspáva pri masáži. Každá klientka je pre nás výnimočná a vzácna, verím, že sa tak budete cítiť aj VY, keď navštívite salón Laurentis.

Mgr. Marcela Vargová
Sothys terapeutka, kozmetička

www.laurentis.sk

polakovic

Rea Polakovič - Svadobné líčenie

Zabezpečujem líčenie na profesionálnej úrovni pre akúkoľvek príležitosť. Špecializujem sa na svadobné, večerné, biznis líčenie, mám rozsiahle skúsenosti aj s tv, reklamou, foto a prehliadkovým make-upom. Medzi moje činnosti patrí aj odborná konzultácia a poradenstvo pre osoby, ktoré trápi problematická pleť. Zameriavam sa taktiež na vedenie kurzov líčenia pre verejnosť, či už pre jednotlivcov, skupinky alebo väčšie firmy.

www.reavizaz.sk