Partneri

svadba - obrazok pre wedding eleganceiCukraren.sk

- cukrárenská gastronómia vyššej úrovne
- Poctivé torty a zákusky z rodinnej cukrárenskej výroby pripravené ručne a len z prírodných surovín.
- Korpusy pečené tradičným domácim spôsobom, plnky bez stopy po margaríne, pravá čokoláda...

- ... a to všetko privezieme až k vašim dverám*

www.icukraren.sk.sk

 

 logo1440x1800Zlatníctvo Golden Dream

Ako by sa Vám páčilo, keby zlatníctvo otvorilo len pre vás, a to presne v čase, ktorý vám vyhovuje? V Bratislavskej Petržalke funguje
zlatníctvo Golden Dream, ktoré prichádza s úplne novým konceptom predaja a s oveľa osobnejším prístupom k svojim zákazníkom. Všetky šperky v ponuke zlatníctva sú vyrábané ručne, sú profesionálnou a precíznou prácou výhradne slovenských zlatníkov. Dajte si vytvoriť originálne svadobné obrúčky podľa vlastného návrhu a splňte si svoj zlatý sen v zlatníctve Golden Dream.

www.zlatnictvogoldendream.sk


laurentis

Kosmetický salón Laurentis

Kozmetický salón s prvotriednymi službami, inovatívnym osobným prístupom a zákazníckym servisom je pre mňa pracovnou náplňou a koníčkom zároveň. Milujem, keď sa klientka uloží v našom kresle a zaspáva pri masáži. Každá klientka je pre nás výnimočná a vzácna, verím, že sa tak budete cítiť aj VY, keď navštívite salón Laurentis.

Mgr. Marcela Vargová
Sothys terapeutka, kozmetička

www.laurentis.sk

 

tailor made svadba       TAILOR MADE – pánske obleky 

Zverte sa do rúk skúsených profesionálov z TAILOR MADE a máte o starosť menej. U nás si môžete vybrať z tisícov látok a váš svadobný oblek na mieru bude vyzerať presne tak, ako ste si ho predstavovali. K obleku vám doladíme vhodnú košeľu, manžetové gombíky, viazanku či motýlika a do náprsného vrecka saka elegantnú hodvábnu vreckovku.

Ani pre topánky nemusíte chodiť inam, všetko čo budete potrebovať nájdete v našom salóne.

www.tailormade.sk

slavnostna tabula M&T Celebrations

Blíži sa váš veľký deň a radi by ste si ho užili bez zbytočných starostí a naháňačiek? Dovoľte nám byť
súčasťou vášho najkrajšieho dňa a naši skúsení floristi a dekoratéri vám pripravia výnimočné zdobenie
podľa vašich predstáv za prijateľné ceny. Osobný prístup ku každému klientovi je u nás prioritou. Od
vidieckého štýlu, cez klasický romantický, až po luxusný štýl, fantázii sa u nás medze nekladú.

www.mtcelebrations.sk

 

img_2512 (3)Víno Kmeťo – Svadobné víno

Firma Víno Kmeťo začala písať svoju históriu po roku 1992. V súčasnosti obrábame 5,5 ha vlastných a prenajatých vinohradov. Pôsobíme v meste Modra.  Snažíme sa udržať krok s novými technológiami, neustále udržovať a zvyšovať kvalitu vín. Ročná produkcia je 20 000 fliaš, medzi nimi biele, ružové a červené vína.  V ponuke vín sa nájdu aj sladké výbery, ako bobuľové a slamové vína. Vínka sa dajú zakúpiť priamo vo firme v Modre alebo na e-shope www.vinokmeto.sk, ale aj v rôznych vinotékach po celom Slovensku. Možnosť výberu vín formou degustácie. Ponúkame svadobné etikety s možnosťou vlastného textu.

www.vinokmeto.sk


polakovic

Rea Polakovič - Svadobné líčenie

Zabezpečujem líčenie na profesionálnej úrovni pre akúkoľvek príležitosť. Špecializujem sa na svadobné, večerné, biznis líčenie, mám rozsiahle skúsenosti aj s tv, reklamou, foto a prehliadkovým make-upom. Medzi moje činnosti patrí aj odborná konzultácia a poradenstvo pre osoby, ktoré trápi problematická pleť. Zameriavam sa taktiež na vedenie kurzov líčenia pre verejnosť, či už pre jednotlivcov, skupinky alebo väčšie firmy.

www.reavizaz.sk